Prodej roušek z biobavlny s nanovláknovou vložkou

Naše opakovatelně použitelné roušky (ústenky) jsou vyjímečné svou vysokou vlastností ochrany proti viru ve stejné účinnosti jako jednorázové respirátory FFP3 (účinnost-ochrana 99%) a hlavně použité látky vyrobené z biobavlny,která s velkým rozdílem oproti jiným dostupným ústenkám usnadňuje bezproblémové nošení i ve vyšších teplotách a ve zdravotnických laboratořích a zařízeních při výkonech 12-24h služeb,usnadňuje též nesrovnatelně lepší dýchání a žádné stopy nošení v částech obličeje. Vynikají svou cenou a mezinárodní certifikací.

 

Ústenka z biobavlny s vyměnitelným nano filtre

*  100% certifikovaná zdravotně nezávadná bio bavlna

*  Vyvařitelná na 90 stupňů

*  Od certifikovaného výrobce pro státní zakázky

*  V jednotlivých obalech s popisem a certifikátem

* Materiál rouška: biobavlna viz eko certifikace

* Materiál filter: nano materiál s certifikátem

* Zavazování na tkaloun

* Barva: bílá/černá

* 1x rouška

* 1x nano filtr


1) Certifikace ISO

ISO je zkratka pro International Organization for Standardization (Mezinárodní organizace pro normalizaci), jedná se o využití slova řeckého původu s významem "rovnat se". Tato mezinárodní síť organizací se sídlem v Ženevě koordinuje uspořádání a publikování schválených norem.

2) Öko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Byl vyvinut v roce 1992.

Global Organic Textile Standard celosvětový standard pro textilie vyrobené z organických vláken.

Logo certifikace GOTS

Global Organic Textile Standard (GOTS) je nejpřísnější certifikace pro textilie vyrobené z organickýchtextilních vláken. GOTS kontroluje celý výrobní proces od statku až po továrnu: od sklizně bavlny, tkaní vláken, až po výrobu finálního produktu, včetně exportu oblečení.[1] Konečné produkty mohou být výrobky z vláken, příze, tkaniny, oděvy a domácí textil. Nezahrnují se zde kožené výrobky. Ve všech fázích zpracování ekologických vláken musí být tyto vlákna odděleny od běžných produktů z neorganických vláken a musí být jasně označeny. Všechny chemikálie (např. barviva, pomocné chemikálie), musí splňovat základní požadavky na toxicitu a biologickou rozložitelnost. Jsou zakázány používat toxické kovy, rozpouštědla, geneticky modifikované organismy, formaldehydy a jiné syntetické látky. Veškeré bělidla musí být na bázi kyslíku. Obalový materiál musí být z recyklovaného zdroje a nesmí obsahovat polyvinylchlorid. Provozovatelé musejí mít ve svých směrnicích zavedenou politiku ochrany životního prostředí. Dále je také nutné, uchovávat úplné záznamy o používání chemických látek, při mokrém zpracovatelském postupu. Odpadní vody ze všech zpracovatelských postupů musí být zpracovány ve funkčních čistírnách odpadních vod. GOTS má v sobě i požadavky na etické a sociální aspekty výroby, jako svoboda zaměstnání, svoboda kolektivního vyjednávání, bezpečnost a čistota na pracovišti, zákaz dětské práce, životní minimum, pracovní doba nesmí být přehnaná, ochrana před diskriminací, stálé zaměstnání, zákaz hrubého a nehumánního zacházení. GOTS rozlišuje dva stupně:[2]


Postup vložení Nano filtru:

Ohnete papír A4 z obou stran nano filtru, zmenšíte na rozměr nano filtru. Spolu s papírem nano filtr do roušky zasunete. Vytáhnete pouze papír. Bavlněné roušky můžete opakovaně použít. Roušku každý den vyperte a přežehlete. Doporučujeme vyprat na 60 stupňů a přežehlit. V případě vyváření v hrnci doporučujeme nevkládat do hrnce šňůrky. Vyvařením a přežehlením roušku sterilizujete. Filtr z nanovlákna Tento filtr vás chrání proti bakteriím a mikroorganismům a díky vrstvě z nano vlákna je tato ochrana 99%. Materiál je určen k jednorázovému použití, avšak fitr lze použít opakovaně pokud je desinfikován pod UV lampou nebo, působením ozonu nebo při 70 stupních celsia (např.v troubě)  Certifikace k filtru: Prohlášení o shodě.

 

Cena jedné roušky (ústenky) je 99,--- Kč

Cena jedné vložky do ústenky je 12,-- Kč

Zasílám Zásilkovnou (zásilkovné+balné) 75,-- Kč

Můžete objednat jakékoliv množství.

 • Aktuální dluh USA
 • Dluh ČR - MFČR nezveřejňuje
 • Dluh RF
 • 12.10. 2023 11:10:57

  sr

  stop TTIP

  28.12. 2019 10:53:18
  Charvát Vratislav, Květná 1850, 688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 09.01. 2021 19:48:51